Elektrikli Şarz İstasyonu Kurulumu

Ev tipi elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu:

Sürekli gelişen teknoloji ile elektrikli araçlar yaşamımızın bir parçası haline gelecek ve elektrikli araç istasyonlarına gereksinimimiz daha da artacaktır.  bununla birlikte kendimize en yakın Ev tipi elektrikli araç şarj istasyonu sistemlerine ihtiyaç duymaktayız.

Devran elektrik Ev şarj cihazları çözümlerini, yerinizde kurulum olanağı ve üstün hizmet kalitesiyle sunmaktadır..

Teknik ekibimiz evinize veya işyerinize gelerek mevcut elektrik şebekesinin keşfini yaparak, şebekenizin kaldırabileceği ölçümleri yaparak size uygun şarj istasyonu tedarik ve kurulum hizmetlerine başlayacaktır.

Whatsapp Bilgi İçin 0538 026 75 75

Elektrikli Araç Şarj Ünitesi Sistemleri

AC şarj istasyonları ve DC şarj istasyonları olmak üzere iki farklı türde Elektrikli araç şarj istasyon sistemi vardır.
AC şarj istasyonları genelde kişisel kullanımlar için uygun olup uzun şarj (6-8 saat )sürelerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu sistemlerde şarj kapasitesi en fazla 22kW olmaktadır.

DC şarj istasyonları, daha büyük gereksinimi olan yoğun kullanım için büyük çaplı elektrikli araç şarj istasyon kurulumları için daha uygundur. Hızlı şarj imkanı vardır, şarj süreleri 15 dakikaya kadar düşmektedir.

Elektrikli şarj istasyonu Nedir? Elektrikli Araç Şarj İstasyon Sistemi nasıl çalışır?

Elektrikli araçlarınızın bataryalarını şarj ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik enerjisi sağlayan bir altyapı unsurudur. bireysel kullanıcılar için evlerde özel garajlar kurulumlar yapılabilir.

Elektrikli araç şarjları üç şekilde yapılabilir.
birincisi çok hızlı, ikincisi hızlı ve üçüncüsü yavaştır. Şarj güçleri kilowatt (kW) olarak betimlenmektedir..

Elektrikli Araç İstasyonları Kaç KW Olmalı?

Elektrikli araç şarj istasyonlarının işyerleri için 7-11-22 kW arasında akım gücüne sahip olması gerekmektedir. Aynı anda birden fazla araç şarj olacak ise çift soketli şarj üniteleri kullanılarak şarj kurulumu yapılmalıdır.

Bilgi yardım için hemen 0538 026 75 75 nolu telefon ile bize ulaşablirisiniz 7/24

#ELEKTRİKLİARAÇ #ŞARZİSTASYONU #OTOŞARZ #OTOŞARZKURULUMU #ELEKTRİK TESİSATI #ELEKTRİK,KABLOÇEKİMİ

İnönü mahallesi elektrikci

Ataşehir elektrik ve avize hizmetleri  İnönü mahallesi bölgesinde Elektrik hizmeti sağlamaktadır.

İnönü Elektrik Servis olarak hizmet verdiğimiz bölge de 7/24 elektrikçi ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek hızlı ve güvenilir elektrik servisi hizmeti alabilirsiniz.

Elektriğim Kesildi! Ne Yapmalıyım?

İnönu’da Elektrik arızası yaşadığınızda ilk yapmanız gereken dairenizdeki elektrikli cihazları kontrol edip Atasehir Elektrik servisini 0538 026 75 75 numaramızdan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bina Elektrik Tesisatı

Elektrik Arıza Servisi

Aydınlatma Sistemleri

Görüntülü Konuşma Sistemleri

Telefon Tesisatı Tamiri

TV Tesisatı uydu Arıza

0538 026 75 75

ŞERİFALİ ELEKTRİKÇİ

Ataşehir elektrik ve avize hizmetleri Şerifali bölgesinde Elektrik hizmeti sağlamaktadır. Şerifali Elektrik Servisi olarak hizmet verdiğimiz bölge de 7/24 elektrikçi ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek hızlı ve güvenilir elektrik servisi hizmeti alabilirsiniz.

Elektriğim Kesildi! Ne Yapmalıyım?

Şerifali’da Elektrik arızası yaşadığınızda ilk yapmanız gereken dairenizdeki elektrikli cihazları kontrol edip Ataşehir elektrik servisine 0538 026 75 75 numaramızdan arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bina Elektrik Tesisatı

Elektrik Arıza Servisi

Aydınlatma Sistemleri

Görüntülü Konuşma Sistemleri

Telefon Tesisatı Tamiri

TV Tesisatı uydu Arıza

KAYIŞDAĞI ELEKTRİKÇİ

Ataşehir Elektrik Teknik Servisi Size en iyi hizmeti vermek için son sürat büyümektedir. Kayışdağı Elektrik Teknik Servisi Hizmetinde profesyonel ekipmanlarıyla size bir telefon kadar yakın. Elektrik Arızası durumda hemen bize ulaşın ve size en kısa zamanda hizmet sunalım..

Evinize sahip çıkın ve elektrik konusunda bilenlere teslim edin. Çünkü elektrik  size ve evinize zarar verebilecek potansiyele sahip bir enerjidir.

Bilinçsiz ellerde sağlığınız tehlike altında demektir. Ataşehir Elektrik  size bu konuda ihtiyacınız olan hizmeti teklif ediyor. Elektrik servisiniz Kayışdağı Ataşehir Elektrik Tarafından sağlandığı taktirde hem elektronik eşyalarınızın ömrü uzar hemde aşırı masraflarınızdan kurtulursunuz.

Ataşehir Elektrik  Hizmetleri Diğer Elektrik Firmalarına Nazaran Size Bir Telefon Kadar Yakın Olup Her Aradığınızda Özel Bir İlgi İle Sorunlarınıza Çözüm Ortağı Olacaktır. Çünkü Ataşehir Elektrik Kayışdağı Genelinde Elektrik Hizmet Sağlamaktadır.

0538 026  75  75

Ferhatpaşa Elektrikçi

Ferhatpaşa Mahallesi Elektrikçi;olarak acil elektrikçi hizmetimizle siz müşterilerimizin acil elektrikçi ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Profesyonel ve her biri alanında uzun yılların deneyimine sahip olan elektrikçi servisimiz, yaşam alanlarınızdan iş yerlerinize kadar elektrikle ilgili her türlü ihtiyacınıza güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. 

işyerinizde ki ihtiyaçlarda da sadece bir telefon kadar yakınız sizlere. Ferhatpaşa Mahallesi Elektrikçi

Elektrik Arızaları-İnternet Arızaları-Telefon Arızaları-İş yeri Elektrik Arızaları-Elektrik Tesisatı-Aydınlatma

Tesisatı-Priz Tesisatı-Pano Montajı ve Bakımı-Aydınlatma Sistemleri-Avize Montajı-Tv Montajı-Stor perde

Montajı-Gaz dedektörü montajı-Split klima sigorta bağlantıları-Kombi Sigorta Bağlantıları-Zayıf Akım

Sistemleri-Data Dağıtım Sistemi-Telefon Dağıtım Sistemi- Kamera Sistemleri-Topraklama Sistemi  Ferhatpaşa Mahallesi Elektrikçi

hemen ara 0538 026 75 75